Widzew Łódź stara się o nowego bramkarza. Reprezentant kraju, „najmocniejsze nazwisko”

Widzew Łódź stara się o nowego bramkarza. Reprezentant kraju, „najmocniejsze nazwisko”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński [Sportowefakty.wp.pl]

Na radarze Widzewa Łódź miał znaleźć się Daniel Naumow - podaje Piotr Koźmiński ze Sportowefakty.wp.pl.

Z Widzewem Łódź pożegnał się Henrich Ravas, a więc jego dotychczasowy podstawowy bramkarz. Słowak będzie kontynuował karierę w New England Revolution. Tym samym przedstawiciel Ekstraklasy rozgląda się za nowym golkiperem. Łączono z nim między innymi Jakuba Słowika, ale wszystko wskazuje na to, że sprawa nie jest przesądzona. Piotr Koźmiński pisze o innym kandydacie do transferu.

Chodzi o Daniela Naumowa, który występuje w CSKA 1948 Sofia.

Jako junior bramkarz był związany z CSKA Sofia, a później trafił do Łudogorca Razgrad, ale grał tam głównie w rezerwach (trzy mecze w pierwszym zespole). Zawodnikiem CSKA 1948 jest od 2019 roku. W 137 dotychczasowych spotkaniach zanotował 54 czyste konta. W tym sezonie nie dał się pokonać rywalom osiem razy na 20 prób.

Naumow jest 10-krotnym reprezentantem Bułgarii. W poprzednim roku zaliczył cztery występy w drużynie narodowej.

Kontrakt 25-latka z rodzimym klubem wygaśnie 30 czerwca 2024 roku, co ułatwia sprawę jego pozyskania. Zdaniem dziennikarza Sportowefakty.wp.pl władze Widzewa podjęły konkretne działania w tym temacie.

„Według mnie to najmocniejsze nazwisko z tych, które się przewinęły do tej pory” - ocenił Koźmiński na Twitterze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Carlitos. Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Nie tylko Carlitos. Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” FC Barcelona nie odpuszcza. Joan Laporta sugeruje nawet powtórzenie El Clásico FC Barcelona nie odpuszcza. Joan Laporta sugeruje nawet powtórzenie El Clásico Iga Świątek gościła na El Clásico. Swoim wpisem zaskoczyła część kibiców Iga Świątek gościła na El Clásico. Swoim wpisem zaskoczyła część kibiców

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy