Widzew Łódź wróci na zwycięską ścieżkę? Janusz Niedźwiedź ostrzega. „Mamy swoje problemy”

Widzew Łódź wróci na zwycięską ścieżkę? Janusz Niedźwiedź ostrzega. „Mamy swoje problemy” fot. Dziurek / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź zmierzy się z Wisłą Płock w ramach Ekstraklasy, a przed spotkaniem odbyła się konferencja prasowa, którą swoim udziałem uświetnił trener Janusz Niedźwiedź.

Widzew Łódź kilka dni temu uległ na własnym stadionie Warcie Poznań (0-2), co może pokrzyżować beniaminkowi plany w kontekście walki o europejskie puchary. Nie ma jednak sensu tego rozpamiętywać i warto przygotować się do poniedziałkowe starcia przeciwko Wiśle Płock.

Zanim jednak spotkanie, to w piątek odbyła się konferencja prasowa, a udział wziąć w niej trener poniedziałkowych gości, Janusz Niedźwiedź.

Ostatnio problem Widzewa była skuteczność. Czy trener ma jakieś rozwiązanie tego kłopotu?

- Pracujemy, rozmawiamy, analizujemy. Najważniejsze, żeby te sytuacje wykorzystywać, ale ważne jest też to, że je stwarzamy. W każdym spotkaniu mamy ich na tyle, że one są w stanie zmienić oblicze meczu.

- Wiemy, że zawsze można coś zrobić lepiej. To jest kwestia zarówno koncentracji na treningu, jak i lepszej decyzji, którą podejmuje się już w trakcie meczu. Nie da się zrobić tak, że to przyjdzie za pstryknięciem palcami. Nad tym trzeba pracować, tak jak nad wieloma innymi elementami - dodał.

Beniaminek może boryka się w poniedziałek z problemami kadrowymi, co podkreślał trener.

- Mamy swoje problemy, ale zrobimy wszystko, żeby wszyscy zawodnicy byli wzięci pod uwagę. Mato Milos trenuje z nami od początku mikrocyklu. Gdyby spotkanie z Wartą było w poniedziałek, to byłaby duża szansa, żeby już wtedy zagrał - stwierdził w piątek.

Początek meczu Wisły Płock z Widzewem Łódź o 19:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Legia Warszawa ma chętnego na niechcianego obrońcę. Jeden warunek Legia Warszawa ma chętnego na niechcianego obrońcę. Jeden warunek Bartosz Białek nie przekonał. Musi szukać nowego klubu Bartosz Białek nie przekonał. Musi szukać nowego klubu Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy