Widzew przeprowadzi głośny transfer? Peszko na celowniku łodzian

Widzew przeprowadzi głośny transfer? Peszko na celowniku łodzian
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Dziennik Łódzki I Piotr Koźmiński

Jak pisze „Dziennik Łódzki”, Sławomir Peszko znalazł się na radarze Widzewa Łódź.

34-letni skrzydłowy otrzymał od Lechii Gdańsk wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Od tamtej pory Peszko był już łączony z Wisłą Kraków, Wieczystą Kraków i Wisłą Płock. Złożenie mu oferty potwierdził prezes tej ostatniej, Jacek Kruszewski. Do rywalizacji o podpis 44-krotnego reprezentanta Polski włączył się również Widzew, który spoglądał w jego kierunku już wcześniej.

Doniesienia te potwierdził Piotr Koźmiński, podkreślając jednak, że możliwe są również inne opcje.

„Co do Sławomira Peszki: temat Widzewa otwarty, ale do jutra odpowiedz ma dać klub tureckiej ekstraklasy (pół roku z opcją przedłużenia). Temat Wisły Płock upadł po transferze Norwega, z Wisłą Kraków nie ma rozmów. Pozostanie w Gdańsku? W tym momencie to prawdopodobny wariant” – napisał dziennikarz „Super Expressu” na Twitterze.

Widzew rywalizuje w II lidze, a więc na trzecim szczeblu rozgrywek. Po 20 kolejkach ma na koncie 43 punkty i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Łodzianie wyprzedzają drugi Górnik Łęczna o jedno „oczko”.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy