Widzew przeprowadzi głośny transfer? Peszko na celowniku łodzian

Widzew przeprowadzi głośny transfer? Peszko na celowniku łodzian
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Dziennik Łódzki I Piotr Koźmiński

Jak pisze „Dziennik Łódzki”, Sławomir Peszko znalazł się na radarze Widzewa Łódź.

34-letni skrzydłowy otrzymał od Lechii Gdańsk wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Od tamtej pory Peszko był już łączony z Wisłą Kraków, Wieczystą Kraków i Wisłą Płock. Złożenie mu oferty potwierdził prezes tej ostatniej, Jacek Kruszewski. Do rywalizacji o podpis 44-krotnego reprezentanta Polski włączył się również Widzew, który spoglądał w jego kierunku już wcześniej.

Doniesienia te potwierdził Piotr Koźmiński, podkreślając jednak, że możliwe są również inne opcje.

„Co do Sławomira Peszki: temat Widzewa otwarty, ale do jutra odpowiedz ma dać klub tureckiej ekstraklasy (pół roku z opcją przedłużenia). Temat Wisły Płock upadł po transferze Norwega, z Wisłą Kraków nie ma rozmów. Pozostanie w Gdańsku? W tym momencie to prawdopodobny wariant” – napisał dziennikarz „Super Expressu” na Twitterze.

Widzew rywalizuje w II lidze, a więc na trzecim szczeblu rozgrywek. Po 20 kolejkach ma na koncie 43 punkty i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Łodzianie wyprzedzają drugi Górnik Łęczna o jedno „oczko”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy