Wieczysta Kraków pozyskała napastnika z Ekstraklasy [OFICJALNIE]

Wieczysta Kraków pozyskała napastnika z Ekstraklasy [OFICJALNIE] fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wieczysta Kraków

Wieczysta Kraków poinformowała o wypożyczeniu z Jagiellonii Białystok Macieja Twarowskiego.

Wieczysta Kraków poszukiwała w ostatnich dnaich zimowego okna transferowego nowego środkowego napastnika. Pod uwagę brany był między innymi Bartosz Śpiączka z Korony Kielce.

On jednak ostatecznie postanowił pozostać na szczeblu Ekstraklasy i zasilił Wisłę Płock. Tam będzie występował w ramach trasferu czasowego.

Trzecioligowiec szukał więc dalej i ostatecznie postanowił sięgnąć po utalentowanego atakującego Jagiellonii Białystok, Macieja Twarowskiego.

21-latek, który nie miał zbyt wielkich szans na regularne występy w zespole Macieja Stolarczyka, przeszedł szczegółowe testy medyczne i przenosi się pod Wawel w ramach wypożyczenie do 30 czerwca 2023 roku. W umowie znalazła się opcja wykupu.

Rywalami Twarowskiego w walce o wyjściowy skład będą Eryk Sobków oraz Maciej Jankowski.

Środkowy napastnik w rundzie jesiennej występował głównie w trzecioligowych rezerwach Jagiellonii Białystok. Łącznie rozegrał tam 16 meczów, a jego dorobek to dziewięć goli oraz asysta.

Wieczysta Kraków to obecnie trzecia siła trzeciej ligi grupy czwartej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy