Wielki dylemat Srny. Co z transferem do Barcelony?

Wielki dylemat Srny. Co z transferem do Barcelony?
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mundo Deportivo

Barcelona cały czas jest zainteresowana sprowadzeniem Darijo Srny. Od pewnego czasu negocjacje nie posuwają się jednak do przodu.

Chorwat jest postrzegany w Katalonii jako idealny kandydat do wzmocnienia rywalizacji na prawej stronie defensywy. Co prawda docelowo Barcelona będzie chciała ściągnąć na tę pozycję João Cancelo z Valencii, ale do tego czasu problemy ma rozwiązać 34-latek. Taki przynajmniej był pomysł.

Jak informuje jednak „Mundo Deportivo”, strony nie mogą dojść do porozumienia. Kwestią sporną jest wynagrodzenie, jakie Barcelona oferuje doświadczonemu obrońcy. Ma ono wynosić mniej niż Srna dostaje obecnie w Szachtarze Donieck.

Defensor zdaje sobie sprawę z tego, że to może być dla niego jedna z ostatnich szans na transfer do wielkiego klubu z zachodniej części Europy, ale problem może okazać się nie do przeskoczenia.

Przypomnijmy, że wcześniej zielone światło na jego przenosiny do Barcelony dał właściciel Szachtara, Rinat Achmetow, który miał zrobić to w podzięce za zasługi dla jego klubu.

Reprezentant Chorwacji występuje w Doniecku od 2003 roku. Na swoim koncie ma już blisko 500 spotkań w koszulce Szachtara. W tym sezonie zanotował gola i sześć asyst w 13 meczach ukraińskiej ekstraklasy.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy