Wielki powrót Romeo Jozaka. Być może w podwójnej roli!

Wielki powrót Romeo Jozaka. Być może w podwójnej roli! fot. Photografeus / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Index.hr

Romeo Jozak wraca do Dinama Zagrzeb. W barwach mistrza Chorwacji będzie pełnił funkcję dyrektora sportowego, o czym informuje Index.hr.

Dinamo Zagrzeb prezentuje się w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań, co poskutkowało tym, że z posady trenera pierwszej drużyny zrezygnował Damir Krznar.

Obecnie zespół prowadzi Željko Kopić, ale trzeba zaznaczyć, że to wyłącznie rozwiązanie tymczasowe.

Okazuje się za to, że niemalże przesądzony jest powrót do Dinama Zagrzeb Romeo Jozaka, o czym informuje Index.hr. Według tego źródła były trener między innymi Legii Warszawa podobnie, jak w przeszłości, będzie pełnił funkcję dyrektora sportowego.

Co więcej, bałkańskie media twierdzą, że w tym przypadku może zostać zastosowany ten sam schemat, co wcześniej i funkcję szefa pionu sportowego połączy on z posadą trenera. Są to jednak na razie tylko medialne spekulacje.

Jozak był związany z mistrzem Chorwacji w latach 2008-2013 jako szef działu sportowego, a później w 2017 roku był dyrektorem sportowym. Następnie przez nieco ponad pół roku odpowiadał za wyniki wspomnianej Legii Warszawa.

Później trafił do Kuwejtu, gdzie był selekcjonerem reprezentacji do lat 23, by później objąć też dorosły zespół.

Obecnie pracuje w Arabii Saudyjskiej, gdzie jest dyrektorem technicznym tamtejszej drużyny narodowej. Ten pobyt jednak prawdopodobnie dobiega końca.

Po szesnastu rozegranych meczach Dinamo Zagrzeb plasuje się w ligowej tabeli na czwartym miejscu, ale w stosunku do trzech poprzedzających je ekip ma mecz zaległy. Do liderującej Rijeki traci natomiast pięć punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Josip Iličić poza składem Atalanty. „To delikatna sprawa” Josip Iličić poza składem Atalanty. „To delikatna sprawa”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy