Willian celuje w powrót do Europy. Decyzja już zapadła!

Willian celuje w powrót do Europy. Decyzja już zapadła! fot. Focus Images / MB Media / Pressfocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Czujący się zagrożony w Brazylii Willian zamierza wrócić na europejskie boiska - przekazał Fabrizio Romano.

W kwietnia doświadczony piłkarz zaczął otrzymywać pogróżki, co miało związek z jego udziałem w przegranym 0:2 spotkaniu z Club Always Ready. Od tego czasu porusza się on w towarzystwie ochroniarzy, a żona i dzieci nie czują się komfortowo.

Idąc tym tropem, po uważnym przeanalizowaniu swojego położenia, Willian postanowił, że czym prędzej wróci do Europy. Jak zapewnia, Fabrizio Romano, decyzja już została podjęta.

Brazylijczyk liczy, że w ten sposób on i jego bliscy odzyskają spokój

Doświadczony skrzydłowy do Corinthians dołączył zaledwie rok temu. Od tego czasu uzbierał już 52 występy, w których strzelił trzy gole i zanotował siedem asyst.

Umowa 33-latka wygasa dopiero wraz z końcem 2023 roku, jednak wobec nastawienia dwukrotnego mistrza Anglii wydaje się, że odejście jest tylko kwestią czasu.

Podczas swojego czternastoletniego pobytu na Starym Kontynencie 70-krotny reprezentant „Canarinhos” grał w Szachtarze Donieck, Anży Machaczkała, Chelsea oraz Arsenalu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy