Willian celuje w powrót do Europy. Decyzja już zapadła!

Willian celuje w powrót do Europy. Decyzja już zapadła! fot. Focus Images / MB Media / Pressfocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Czujący się zagrożony w Brazylii Willian zamierza wrócić na europejskie boiska - przekazał Fabrizio Romano.

W kwietnia doświadczony piłkarz zaczął otrzymywać pogróżki, co miało związek z jego udziałem w przegranym 0:2 spotkaniu z Club Always Ready. Od tego czasu porusza się on w towarzystwie ochroniarzy, a żona i dzieci nie czują się komfortowo.

Idąc tym tropem, po uważnym przeanalizowaniu swojego położenia, Willian postanowił, że czym prędzej wróci do Europy. Jak zapewnia, Fabrizio Romano, decyzja już została podjęta.

Brazylijczyk liczy, że w ten sposób on i jego bliscy odzyskają spokój

Doświadczony skrzydłowy do Corinthians dołączył zaledwie rok temu. Od tego czasu uzbierał już 52 występy, w których strzelił trzy gole i zanotował siedem asyst.

Umowa 33-latka wygasa dopiero wraz z końcem 2023 roku, jednak wobec nastawienia dwukrotnego mistrza Anglii wydaje się, że odejście jest tylko kwestią czasu.

Podczas swojego czternastoletniego pobytu na Starym Kontynencie 70-krotny reprezentant „Canarinhos” grał w Szachtarze Donieck, Anży Machaczkała, Chelsea oraz Arsenalu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy