Willian w pełni dogadany z Arsenalem

Willian w pełni dogadany z Arsenalem fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN

Jak donosi ESPN, Willian doszedł już do pełnego porozumienia z Arsenalem.

Przedłużony wskutek późniejszego zakończenia sezonu kontrakt Williana z Chelsea wygasa 31 sierpnia. Od dawna zapowiadało się, że Brazylijczyk nie zostanie na Stamford Bridge na kolejne rozgrywki. Niedawno portal Goal.com podawał, że skrzydłowy odrzucił ostateczną ofertę przedstawioną mu przez „The Blues”. Pokrywa się to z doniesieniami ESPN.  

31-latek miał dogadać się z Arsenalem w sprawie umowy na trzy sezony. Porozumienie ma gwarantować mu około 100 tysięcy funtów tygodniowo.  

ESPN dodaje, że prowadzącemu Chelsea Frankowi Lampardowi do końca zależało na przedłużeniu współpracy z Willianem, ale władze londyńskiego klubu nie chciały przystać na wszystkie warunki piłkarza, i negocjacje już jakiś czas temu utknęły w martwym punkcie.  

Brazylijczyk pożegna się z Chelsea po siedmiu latach występów na Stamford Bridge. W tym czasie rozegrał 339 meczów, notując 63 trafienia i 62 asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Borussia Dortmund sprzeciwia się Superlidze [OFICJALNIE] Borussia Dortmund sprzeciwia się Superlidze [OFICJALNIE] Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] OFICJALNIE: To się dzieje - DWANAŚCIE klubów dogadało się. Nadchodzi Superliga! OFICJALNIE: To się dzieje - DWANAŚCIE klubów dogadało się. Nadchodzi Superliga! Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy