Wisła Kraków: Ángel Rodado prognozuje przed meczem z Chrobrym Głogów. „To byłoby idealne połączenie”

Wisła Kraków: Ángel Rodado prognozuje przed meczem z Chrobrym Głogów. „To byłoby idealne połączenie” fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków zmierzy się w sobotę z Chrobrym Głogów, ale zanim spotkanie, to wywiadu klubowej stronie udzielił Ángel Rodado.

Wisła Kraków spisuje się w rundzie wiosennej wspaniale i do tej pory nie zaznała jeszcze smaku porażki. Już w sobotę podopiecznych Radosława Sobolewskiego czeka kolejna ważna przeprawa, a rywalem będzie Chrobry Głogów.

Ekipa spod Wawelu ma z tym zespołem pewne rachunki do wyrównania, bo ich pierwsza potyczka zakończyła się porażką 13-krotnego mistrza Polski.

Jak będzie tym razem? Przed spotkaniem wypowiedział się atakujący „Białej Gwiazdy” Ángel Rodado.

- Nie ukrywam, że chciałbym powtórzyć to, co zrobiłem w Głogowie i znów strzelić bramkę, ale nie zapominam o tym, że najważniejsza jest drużyna. Idealnym połączeniem byłby mój gol oraz trzy punkty Wisły i nie miałbym nic przeciwko takiemu scenariuszowi - stwierdził.

Wisła Kraków wraca do rywalizacji po przerwie reprezentacyjnej.

- Nie wydaje mi się, żeby przerwa źle na nas wpłynęła, wręcz przeciwnie. Przez ostatnie dwa tygodnie ciężko pracowaliśmy i dobrze wykorzystaliśmy ten czas. Chcemy postawić kolejny krok i wygrać w sobotę, ale zdajemy sobie sprawę, że nie będzie o to łatwo, bo przed nami kolejna trudna przeprawa. Uważam jednak, że jesteśmy dobrze przygotowani do spotkania z Chrobrym i w pełnej gotowości oczekujemy na pierwszy gwizdek - dodał.

Początek sobotniego meczu Wisły Kraków z Chrobrym Głogów o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy