Wisła Kraków blisko pozyskania nowego skrzydłowego

Wisła Kraków blisko pozyskania nowego skrzydłowego
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info | Piotr Koźmiński [WP Sportowe Fakty]

Wisła Kraków jest zainteresowana Kwadwo Asamoahem, o czym poinformował Piotr Koźmiński. Jak udało nam się ustalić, zawodnik jest o krok od przenosin pod Wawel.

Choć mamy dopiero połowę listopada, to niektóre ekipy powoli planują zimowe okno transferowe. Do tej grupy zalicza się Wisła Kraków. Do zespołu prowadzonego przez Adriána Guľę może dołączyć Kwadwo Asamoah.

Nie chodzi jednak o zawodnika, który swego czasu reprezentował barwy Juventusu, a o zdecydowanie młodszego skrzydłowego, który obecnie jest związany z łotewskim Spartaksem Jurmała. O sprawie możliwego transferu poinformował w środowy wieczór Piotr Koźmiński ze SportoweFakty.wp.pl.

Jak natomiast udało nam się ustalić, zawodnik rzeczywiście jest o krok od przenosin pod Wawel. Co więcej, pojawił się on dziś w klubowej bazie treningowej w Myślenicach i prawdopodobnie od stycznia wzmocni zespół.

Urodzony w Akrze zawodnik rozegrał w niedawno zakończonym sezonie łącznie 22 mecze, a jego dorobek to trzy gole i trzy asysty.

Wszystko wskazuje na to, że 19-latek może wkrótce zastąpić przy Reymonta 22 Yawa Yeboaha. Jak informował niedawno w rozmowie ze Sport.pl Tomasz Pasieczny, zainteresowanie tym zawodnikiem ze strony zagranicznych ekip jest naprawdę spore.

Po czternastu rozegranych meczach Wisła Kraków plasuje się w ligowej tabeli na trzynastym miejscu z dorobkiem siedemnastu punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy