Wisła Kraków blisko pozyskania Pawła Tomczyka

Wisła Kraków blisko pozyskania Pawła Tomczyka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mateusz Miga

Mateusz Miga z TVP Sport podaje, że Paweł Tomczyk może przenieść się z Lecha Poznań do Wisły Kraków.

„Biała Gwiazda” potwierdziła w sobotę wypożyczenie Heberta z JEF United Chiba. To czwarty zimowy transfer Wisły. Wcześniej trafili do niej Gieorgij Żukow (definitywna przeprowadzka), Mateusz Hołownia (wypożyczenie z Legii Warszawa) oraz Ľubomír Tupta (wypożyczenie z Hellasu Verona). Na tym jednak nie koniec. Wszystko wskazuje na to, że kolejnym nabytkiem krakowskiego klubu będzie Tomczyk.

Jak donosi Miga, w grę wchodzi wypożyczenie środkowego napastnika do końca sezonu. Tomczyk może zasilić szeregi Wisły jeszcze przed niedzielnym wylotem drużyny na zgrupowanie do Turcji.

21-latek jest wychowankiem Lecha. W pierwszym zespole „Kolejorza” rozegrał do tej pory 34 spotkania. W poprzednich sezonach atakujący przebywał na wypożyczeniach w Podbeskidziu Bielsko-Biała oraz Piaście Gliwice. Jego ekstraklasowy bilans to 33 występy, siedem bramek i trzy asysty.

W tym sezonie napastnik zaliczył trzy ligowe trafienia.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy