Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes znalazł nowy klub [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes znalazł nowy klub [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wuhan Yangtze River FC

Felicio Brown Forbes, do niedawna związany z Wisłą Kraków, od teraz będzie reprezentował barwy Wuhan Yangtze River FC.

Felicio Brown Forbes to zawodnik, który pierwsze szlify w zawodowym futbolu zbierał za naszą zachodnią granicą, czyli w Niemczech. Tam reprezentował barwy takich ekip jak między innymi Hertha FC Nürnberg.

Do Polski trafił latem 2018 roku, a sprowadziła go do siebie Korona Kielce. Następnie grał jeszcze dla Rakowa Częstochowa, a od października 2020 roku przywdziewał trykot Wisły Kraków.

Pod Wawelem miewał on swoje dobre momenty, ale też od dłuższego czasu zabiegał o transfer. Dopiero na początku marca pojawiła się informacja o zakończeniu współpracy między stronami.

Czterokrotny reprezentant Kostaryki znalazł sobie już pracodawcę - chiński Wuhan Yangtze River FC.

Wspomniana ekipa to przedstawiciel Chinese Super League, który zakończył poprzedni sezon zaraz nad strefą spadkową. Atakujący z przeszłością w Polsce postara się pomóc tej ekipie w osiągnięciu lepszych wyników.

W tym sezonie 30-latek rozegrał dla Wisły Kraków łącznie 20 meczów, a jego dorobek to pięć goli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy