Wisła Kraków finalizuje transfer juniorskiego reprezentanta Polski

Wisła Kraków finalizuje transfer juniorskiego reprezentanta Polski fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gazeta Krakowska

Wisła Kraków jest o krok od pozyskania Karola Dziedzica - donosi „Gazeta Krakowska”. Pomocnik to juniorski reprezentant Polski.

Wisła Kraków pozyskała do tej pory dwóch zawodników, a są nimi Dejvi Bregu oraz Anton Czyczkan.

W obliczu ostatnich kontuzji młodzieżowców, czyli Patryka Gogoła oraz Bartosza Talara, pod Wawelem zaczęto rozglądać się za młodzieżowcem.

Choć początkowo sprawę miał załatwić nowy bramkarz - łączony z Wisłą Szymona Weiraucha - to ostatecznie do drużyny Alberta Rud'ego przyjdzie ktoś inny.

Jak wynika z informacji podawanych przez „Gazetę Krakowską”, o krok od 13-krotnego mistrza Polski jest Karol Dziedzic.

Negocjacje są na finiszu i bardzo możliwe, że lada dzień 18-latek przejdzie testy medyczne. Jeśli te wypadną pomyślnie, powinien złożyć parafkę pod kontraktem.

Do Wisły Kraków przeniesie się z Garbarni Kraków.

O Dziedzica zabiegały też kluby Ekstraklasy, jednak wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem będzie dla niego właśnie „Biała Gwiazda”.

Rywalem defensywnego pomocnika w walce o wyjściowy skład będzie między innymi Kacper Duda.

Reprezentant Polski do lat 19 rozegrał w tym sezonie dla trzecioligowca łącznie 19 meczów. W nich strzelił trzy gole i miał do tego pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy