Wisła Kraków: Komplikacje w sprawie transferu Peszki

Wisła Kraków: Komplikacje w sprawie transferu Peszki fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Sławomir Peszko może nie zasilić szeregów Wisły Kraków w trwającym zimowym okienku transferowym.

Z posiadanych przez nas informacji wynika, że były reprezentant Polski zamierzał we wtorek doprowadzić do definitywnego zakończenia swojej współpracy z Lechią Gdańsk poprzez rozwiązanie obowiązującej umowy za porozumieniem stron.

Następnie doświadczony skrzydłowy miał pojawić się w Krakowie, gdzie czekał już na niego przygotowany półtoraroczny kontrakt z „Białą Gwiazdą”. Do dopięcia całej transakcji brakowało jedynie kilku podpisów i wiele na to wskazuje, że nie zostaną one w nadchodzących godzinach złożone przez niespodziewany ruch ze strony ekipy z województwa małopolskiego.

Przedstawiciele Wisły zdecydowali się w ostatniej chwili na zmianę wcześniej ustalonych warunków ze Sławomirem Peszką i chcą teraz podpisać z nim umowę na gorszych warunkach finansowych.

Blisko 35-letni piłkarz jest zaskoczony takim obrotem spraw i zastanawia się nad obraniem innego kierunku, ponieważ wciąż ze starań o jego pozyskanie nie zrezygnowali właściciele Wisły Płock oraz... Wieczystej Kraków.

Klub z klasy okręgowej już wcześniej oferował skrzydłowemu dużo lepsze pieniądze od „Białej Gwiazdy”.

Z decyzji ekipy z województwa małopolskiego dość niespodziewanie cieszy się także Lechia Gdańsk, która od początku odnosiła się w negatywny sposób do możliwej przeprowadzki byłego reprezentanta Polski do Krakowa.

Pragniemy również zaznaczyć, że ewentualne fiasko rozmów z Peszką otwiera Wiśle drzwi do realizacji innych celów transferowych, a tych w trwającym okienku ma być przynajmniej kilka.

Doświadczony skrzydłowy strzelił trzy bramki oraz zanotował tyle samo asyst w 23 rozegranych meczach w rundzie jesiennej dla Lechii Gdańsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy