Wisła Kraków: Komplikacje w sprawie transferu Peszki

Wisła Kraków: Komplikacje w sprawie transferu Peszki fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Sławomir Peszko może nie zasilić szeregów Wisły Kraków w trwającym zimowym okienku transferowym.

Z posiadanych przez nas informacji wynika, że były reprezentant Polski zamierzał we wtorek doprowadzić do definitywnego zakończenia swojej współpracy z Lechią Gdańsk poprzez rozwiązanie obowiązującej umowy za porozumieniem stron.

Następnie doświadczony skrzydłowy miał pojawić się w Krakowie, gdzie czekał już na niego przygotowany półtoraroczny kontrakt z „Białą Gwiazdą”. Do dopięcia całej transakcji brakowało jedynie kilku podpisów i wiele na to wskazuje, że nie zostaną one w nadchodzących godzinach złożone przez niespodziewany ruch ze strony ekipy z województwa małopolskiego.

Przedstawiciele Wisły zdecydowali się w ostatniej chwili na zmianę wcześniej ustalonych warunków ze Sławomirem Peszką i chcą teraz podpisać z nim umowę na gorszych warunkach finansowych.

Blisko 35-letni piłkarz jest zaskoczony takim obrotem spraw i zastanawia się nad obraniem innego kierunku, ponieważ wciąż ze starań o jego pozyskanie nie zrezygnowali właściciele Wisły Płock oraz... Wieczystej Kraków.

Klub z klasy okręgowej już wcześniej oferował skrzydłowemu dużo lepsze pieniądze od „Białej Gwiazdy”.

Z decyzji ekipy z województwa małopolskiego dość niespodziewanie cieszy się także Lechia Gdańsk, która od początku odnosiła się w negatywny sposób do możliwej przeprowadzki byłego reprezentanta Polski do Krakowa.

Pragniemy również zaznaczyć, że ewentualne fiasko rozmów z Peszką otwiera Wiśle drzwi do realizacji innych celów transferowych, a tych w trwającym okienku ma być przynajmniej kilka.

Doświadczony skrzydłowy strzelił trzy bramki oraz zanotował tyle samo asyst w 23 rozegranych meczach w rundzie jesiennej dla Lechii Gdańsk.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy