Wisła Kraków: Krystian Wachowiak wypożyczony [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Krystian Wachowiak wypożyczony [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wisła Kraków | GKS Tychy

Wisła Kraków postanowiła oddać Krystiana Wachowiaka na wypożyczenie do końca sezonu. Rundę wiosenną rozegra on w barwach GKS-u Tychy.

Nominalny lewy obrońca w tym sezonie rozegrał w barwach „Białej Gwiazdy” raptem dwa spotkania, a mając na uwadze skończone 20 lat taki stan rzeczy nie służył żadnej ze stron.

W efekcie Wisła Kraków podjęła decyzję o wypuszczeniu obiecującego piłkarza sprowadzonego przed rokiem z Chojniczanki Chojnice na wypożyczenie.

Krystian Wachowiak kampanię dokończy w GKS-ie Tychy, a więc szóstej sile I ligi. W umowie nie znalazła się żadna opcja kupna.

Ekipa ze Śląska całą operację tłumaczy chęcią pozyskania młodzieżowca, który jednocześnie posiadałby już spore doświadczenie.

– To dynamiczny piłkarz, dobrze czujący się w grze ofensywnej, który z powodzeniem może występować zarówno na lewej stronie obrony, jak i pomoc – zauważył Leszek Bartnicki, prezes sekcji piłkarskiej GKS-u Tychy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy