Wisła Kraków: Lukas Klemenz żegna się z klubem. Testy medyczne

Wisła Kraków: Lukas Klemenz żegna się z klubem. Testy medyczne fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Jak udało nam się ustalić, Lukas Klemenz przejdzie testy medyczne przed transferem do Budapest Honvéd.

Po tym, jak Wisła Kraków została wzmocniona Tima Halla, jasne stało się, że z zespołem będzie musiał pożegnać się minimum jeden środkowy obrońca. Ostatecznie wybór padł na Lukasa Klemenza.

Zawodnik pożegnał się w poniedziałek z kolegami i we wtorek wyruszył do stolicy Węgier. Tam przejdzie testy medyczne przed transferem do Honvédu. Jeśli te wypadną pomyślnie, parafuje kontrakt.

Poza wspomnianym zespołem Klemenz miał też propozycję gry między innymi z Zagłębia Sosnowiec. Postanowił jednak skorzystać z opcji zagranicznej.

Nowy zespół 25-latka to w tej chwili dziesiąta siła ligi węgierskiej.

Defensor trafił pod Wawel z Jagiellonii Białystok zimą 2019 roku. Od tamtej pory rozegrał na dla Wisły Kraków 47 spotkań. Na jego dorobek składają się gol i asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy