Wisła Kraków: Maciej Sadlok wierzy w utrzymanie. „Są optymistyczne przesłanki”

Wisła Kraków: Maciej Sadlok wierzy w utrzymanie. „Są optymistyczne przesłanki” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gazeta Krakowska

Defensor Wisły Kraków Maciej Sadlok udzielił wywiadu „Gazecie Krakowskiej”, gdzie między innymi poruszył kwestię walki o utrzymanie w Ekstraklasie.

Wisła Kraków w miniony poniedziałek mierzyła się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Było to niezwykle ważne spotkanie pod kątem walki o utrzymanie w Ekstraklasie. Nikt nie chciał przegrać, a potyczka zakończyła się ostatecznie remisem 1-1.

W obu ekipach panował później niedosyt, chociaż trzeba przyznać, że ten punkt może być w ostateczności bardzo ważny.

Defensor „Białej Gwiazdy” Maciej Sadlok udzielił wywiadu „Gazecie Krakowskiej”. Przyznał tam, że jego zdaniem jest światełko w tunelu w kontekście walki o pozostanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce.

- Krok po kroku idziemy do przodu, choć wszyscy wolelibyśmy stawiać znacznie dłuższe kroki, a najlepiej mieć już pewne utrzymanie i poczuć w związku z tym ulgę. Tak jeszcze nie jest i podejrzewam, że może to jeszcze potrwać nawet do końca sezonu - stwierdził.

- Moim zdaniem są jednak przesłanki, które można potraktować jako optymistyczne. Musimy przede wszystkim skoncentrować się na sobie, na swoich meczach. Nie ma co patrzeć na to, co robią inni, bo jeśli my nie będziemy punktować regularnie, to potknięcia rywali nic nam nie dadzą - dodał obrońca.

Swój kolejny mecz 13-krotny mistrz Polski rozegra już w następny poniedziałek. Wtedy to zmierzy się u siebie z Wisłą Płock.

Cały wywiad można przeczytać w tym miejscu.

Więcej na temat: Wisła Kraków Maciej Sadlok Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy