Wisła Kraków osłabi Raków Częstochowa?!

Wisła Kraków osłabi Raków Częstochowa?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Na radarze Wisły Kraków miał znaleźć się Petr Schwarz, o czym informuje portal „Meczyki.pl”.

Umowa 29-latka z Rakowem Częstochowa obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku i do tej pory nie została przedłużona. Piłkarz wprawdzie otrzymał propozycję podpisania nowego kontraktu, ale na razie na nią nie odpowiedział.

Z tego też powodu rośnie zainteresowanie jego usługami. Chęć pozyskania go przejawia jeden z przedstawicieli tureckiej ekstraklasy oraz Wisła Kraków.

Ekipa z Reymonta chętnie widziałaby go u siebie, ale jak informuje Tomasz Włodarczyk, na przeszkodzie może stanąć aspekt finansowy.

Wszyscy mają świadomość tego, że „Biała Gwiazda” nie należy do krezusów . Za Schwarza trzeba natomiast zapłacić i to nie mało, bo 200 tysięcy euro.

Może okazać się zatem, że w obliczu kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa, ta kwota będzie dla 13-krotnego mistrza Polski nie do przeskoczenia.

Czech rozegrał w tym sezonie 13 spotkań. Jego dorobek to cztery bramki i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy