Wisła Kraków: Radosław Sobolewski poprowadzi poniedziałkowy trening [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Radosław Sobolewski poprowadzi poniedziałkowy trening [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała, że poniedziałkowy trening poprowadzi Radosław Sobolewski po tym, jak z funkcją trenera pożegnał się Jerzy Brzęczek.

Wisła Kraków spisywała się w ostatnim czasie zdecydowanie poniżej oczekiwań. W pięciu ostatnich spotkaniach spadkowicz z Ekstraklasy zdobył raptem jeden punkt, a kibice domagali się zmian na stanowisku trenera.

Naprzeciw wyszedł im Jerzy Brzęczek, który w ostatnich godzinach podał się do dymisji.

Kadencja byłego selekcjonera reprezentacji Polski przy Reymonta 22 upłynęła pod znakiem wielu niepowodzeń. Najpierw zespół spadł na zaplecze najwyższego szczebla rozgrywkowego w kraju, a później radził tam sobie dosyć przeciętnie.

Celem jest awans, dlatego w momencie, gdy zespół zaczął tracić do czołówki, szkoleniowiec postanowił odejść.

Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi. Mówi się, że głównym kandydatem jest dotychczasowy asystent Brzęczka, Radosław Sobolewski. Pewne jest na razie, że poprowadzi on poniedziałkowy trening, o czym poinformował klub.

„Poniedziałkowy trening pierwszej drużyny poprowadzi Radosław Sobolewski, który dotychczas pełnił funkcję asystenta. Informacje na temat kształtu sztabu szkoleniowego - po przyjęciu przez klub dymisji trenera Jerzego Brzęczka - podamy w osobnym komunikacie” - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Swój kolejny mecz Wisła Kraków rozegra już w piątek, a rywalem będzie ŁKS Łódź.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy