Wisła Kraków: Radosław Sobolewski przed meczem z Niecieczą. „Najchętniej zakazałbym tego piłkarzom”

Wisła Kraków: Radosław Sobolewski przed meczem z Niecieczą. „Najchętniej zakazałbym tego piłkarzom” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków i Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagrają ze sobą w pierwszej lidze, a przed rywalizacją odbyła się konferencja prasowa z udziałem Radosława Sobolewskiego.

Kryzys Wisły Kraków w ostatnich tygodniach poskutkował zmiana na ławce trenerskiej. Z posadą pożegnał się Jerzy Brzęczek, a jego miejsce zajął Radosław Sobolewski.

W debiucie tego drugiego ekipa spod Wawelu wyglądała obiecująco, co przełożyło się na remis 2-2.

Teraz przed drużyną 13-krotnego mistrza Polski kolejne wyzwanie, a celem będzie komplet punktów przeciwko Bruk-Betowi Termalice Nieciecza.

Radosław Sobolewski spotkał się z dziennikarzami. Nie mogło zabraknąć pytań o zawirowanie właścicielskie.

- Najchętniej to zakazałbym piłkarzom czytania tego, co powstaje w gazetach i internecie, ale to niemożliwe. Nie widzę jednak sygnałów, by jakoś szczególnie to kogoś interesowało, czy też wpływało. Skupiamy się na najbliższych wydarzeniach - twierdzi.

Szkoleniowiec odbył ostatnio rozmowę z dwoma swoimi podopiecznymi.

- W ostatnich dniach rozmawiałem z Josephem Colleyem i Borisem Moltenisem, bo chciałem pokazać im faule z meczów przeciwko Chrobremu Głogów, Chojniczance Chojnice, czy ŁKS-owi Łódź. Moja zasada jest taka, że w polu karnym nie gramy na odbiór, ale staramy się wypchnąć rywala - dodał.

Początek sobotniego meczu, w którym zagrają Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Wisła Kraków punktualnie o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy