Wisła Kraków się nie pomyliła. Niedoszły transfer na razie rozczarowuje w Polsce

Wisła Kraków się nie pomyliła. Niedoszły transfer na razie rozczarowuje w Polsce fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Wisła Kraków latem była zainteresowana pozyskaniem Ibana Salvadora, który ostatecznie pod Wawel nie trafił. Hiszpan dołączył do Miedzi Legnica, gdzie na razie radzi sobie poniżej oczekiwań.

Wisła Kraków pod koniec letniego okna transferowego rozglądała się za jeszcze za napastnikiem. Pod uwagę brano kandydaturę Ibana Salvadora.

Media informowały o zaawansowanych negocjacjach tego zawodnika z pierwszoligowcem, co dementował jednak na Twitterze prezes Jarosław Królewski.

„To Wisła Kraków zrezygnowała ostatecznie z tego transferu i powiadomiła o tym zawodnika zanim podpisał kontrakt z nowym klubem, pieniądze nie były decydujące” - stwierdził wówczas Królewski.

Choć 13-krotny mistrz Polski z Hiszpana zrezygnował, to ten i tak znalazł zatrudnienie w Polsce. Trafił ostatecznie do ligowego rywala „Białej Gwiazdy”, Miedzi Legnica.

Na mocy zawartego porozumienia zasilił ten zespół w ramach wypożyczenia i wierzono, że będzie realnym wzmocnieniem zespołu Radosława Belli.

Iban Salvador na razie jednak furory nie zrobił. Do tej pory wystąpił raptem w trzech spotkaniach i nie zapisał się w klasyfikacji kanadyjskiej.

Szansa na poprawę pojawi się w poniedziałkowe popołudnie. Miedź Legnica zagra bowiem tego dnia ze Zniczem Pruszków w ramach trzynastej kolejki zaplecza Ekstraklasy.

Umowa wypożyczenia atakującego wygasa 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy