Wisła Kraków: Tomasz Jażdzyński rezygnuje. „To były trudne cztery lata” [OFICJALNIE]

2022-12-23 17:59:20; Aktualizacja: 1 rok temu
Wisła Kraków: Tomasz Jażdzyński rezygnuje. „To były trudne cztery lata” [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Tomasz Jażdzyński [Twitter]

Tomasz Jażdzyński poinformował za pośrednictwem Twittera, że w piątek złożył rezygnację ze stanowiska Przewodniczącego Rady Nadzorczej TS Wisły Kraków SA.

Wisła Kraków przechodzi w ostatnim czasie burzliwy okres. Ostatnio doszło bowiem do zapowiadanych roszad w strukturach właścicielskich, a udziały Tomasza Jażdzyńskiego przejął obecny prezes 13-krotnego mistrza Polski Jarosław Królewski.

Okazuje się, że to nie koniec zmian z udziałem wspomnianego Jażdzyńskiego. W piątek zrezygnował on bowiem ze stanowiska Przewodniczącego Rady Nadzorczej TS Wisły Kraków SA, o czym poinformował za pośrednictwem Twittera.

„Zgodnie ze złożoną dziś rezygnacją jutro kończy się moja misja na stanowisku Przewodniczącego RN w TS Wisła Kraków SA. To były bardzo trudne 4 lata dlatego wszystkim, którzy w tym czasie wspierali moje działania wyjątkowo, serdecznie dziękuję. Do zobaczenia na stadionie!” - czytamy.

Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.

Jażdzyński przybył do Wisły Kraków u progu 2019 roku. Wspólnie z Jakubem Błaszczykowskim oraz Jarosławem Królewskim podjęli się misji ratowania tego zasłużonego dla polskiej piłki klubu.

Akcja zakończyła się sukcesem, a „Biała Gwiazda” uniknęła degradacji do czwartej ligi.

Ostatnie miesiące to jednak dla kibiców pasmo rozczarowań. Ich pupile najpierw spadli z Ekstraklasy, a teraz zajmują dopiero dziesiąte miejsce na jej zapleczu.

Celem na ten sezon jest oczywiście powrót na najwyższy szczebel rozgrywkowy w naszym kraju.