Wisła Kraków: Vullnet Basha i Jean Carlos odchodzą z klubu [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Vullnet Basha i Jean Carlos odchodzą z klubu [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Wisła Kraków

Vullnet Basha i Jean Carlos Silva żegnają się z Wisłą Kraków po wygaśnięciu umów, które obowiązują do 30 czerwca tego roku.

Basha, 30-letni pomocnik, ma za sobą w zasadzie stracone rozgrywki ze względu na urazy i nienajlepsze relacje ze zwolnionym już trenerem Peterem Hyballą. Wystąpił w zaledwie dziewięciu meczach sezonu 2020/2021 Ekstraklasy.

Wcześniej jednak grał regularnie. Dla Wisły zanotował cztery bramki i pięć asyst w 85 spotkaniach, od 2017 roku stanowiąc podporę środka pola.

Nie wiadomo jeszcze, gdzie trafi Basha. Rok temu spekulowano między innymi o zainteresowaniu jego osobą ze strony Panathinaikosu.

Z kolei 25-letni skrzydłowy Jean Carlos reprezentował barwy Wisły od 2019 roku. W zakończonym sezonie Ekstraklasy strzelił trzy bramki i zanotował asystę w 22 spotkaniach.

Teraz Brazylijczyka, posiadającego hiszpański paszport, również skonfliktowanego ze wspomnianym Hyballą, czeka najprawdopodobniej przeprowadzka do Szczecina, gdzie ma wzmocnić miejscową Pogoń.

Wisła Kraków: Łukasz Burliga żegna się z klubem... i Ekstraklasą [OFICJALNIE]
  
Wisła Kraków: Rafał Boguski odszedł z klubu [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy