Wisła Kraków zabiega o dwóch młodzieżowców

Wisła Kraków zabiega o dwóch młodzieżowców
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Wisła Kraków poważnie interesuje się Mateuszem Młyńskim i Krystianem Wachowiakiem - podaje „Przegląd Sportowy”.

Obaj młodzi zawodnicy już wcześniej byli łączeni z krakowskim klubem. Kontrakt 20-letniego Młyńskiego z Arką Gdynia wygasa 30 czerwca. Interesowało się nim również Zagłębie Lubin, ale skrzydłowy woli przenieść się do Wisły. Ta musi dojść do porozumienia z Arką lub poczekać na wolny transfer młodego zawodnika po zakończeniu sezonu. Rozmowy trwają.

Za występującego na lewej obronie 19-letniego Wachowiaka Chojniczanka Chojnice oczekuje 600 tysięcy złotych plus 18 procent od potencjalnego kolejnego transferu piłkarza. Wisła chce go ściągnąć, a „zielone światło” na przejście do „Białej Gwiazdy” dał sam boczny defensor, ale krakowianie nie zamierzają zgadzać się na takie warunki.

Wachowiak znajduje się na celownikach kilku innych klubów, w tym Piasta Gliwice czy ŁKS-u Łódź, ale żaden z nich nie kwapi się do zaoferowania drugoligowej Chojniczance powyższej kwoty.

Bilans Młyńskiego z obecnego sezonu I ligi to 15 występów, gol i trzy asysty. Wachowiak rozegrał 17 meczów w II lidze. Zdobył dwie bramki i raz asystował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy