Wisła Kraków: Znana data powrotu Jakuba Błaszczykowskiego

Wisła Kraków: Znana data powrotu Jakuba Błaszczykowskiego fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Jakub Błaszczykowski będzie brany pod uwagę przy wybieraniu składu na mecz Wisły Kraków z Piastem Gliwice, który odbędzie się 3 kwietnia - poinformował Daniel Kaniewski.

Jakub Błaszczykowski na początku września zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i wielu ekspertów wróżyło, że może to być równoznaczne z zakończeniem przez niego przygody z futbolem.

Były kapitan reprezentacji Polski skończy przecież we wrześniu tego roku 37 lat, dlatego też są wątpliwości co do tego, czy może on zagwarantować zespołowi określoną jakość.

Okazuje się jednak, że sam zainteresowany nadal chce grać i od jakiegoś czasu wznowił treningi. A kiedy można się go spodziewać na boiskach Ekstraklasy?

Rąbek tajemnicy uchylił agent i doradca Kamila Grosickiego, Daniel Kaniewski. Przyznał on w rozmowie z TVP Sport, że Błaszczykowski będzie gotów na mecz przeciwko Piastowi Gliwice.

- Słyszałem, że po przerwie reprezentacyjnej do gry wróci Kuba Błaszczykowski, którego sama obecność będzie wzmocnieniem – powiedział.

Do meczu z zespołem prowadzonym przez Waldemara Fornalika dojdzie 3 kwietnia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy