„Wkrótce trafi do czołowego klubu”. Andy Delort wieszczy wielki transfer reprezentanta Polski

„Wkrótce trafi do czołowego klubu”. Andy Delort wieszczy wielki transfer reprezentanta Polski fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Rothen s'enflamme

Andy Delort w lipcu trafił do katarskiego UMM Salal, ale wcześniej grał w OGC Nice. Tam szczególnie w oko wpadł mu Marcin Bułka. Reprezentant Algierii wieszczy Polakowi wielki transfer.

Marcin Bułka to bohater pierwszej części tego sezonu. Polski golkiper gra jak z nut i kibice OGC Nice są pod wrażeniem jego nieprzeciętnych możliwości.

Nie można zapominać, że także dzięki byłemu zawodnikowi Chelsea oraz PSG Nicea plasuje się w tabeli francuskiej ekstraklasy na drugim miejscu.

Pod wrażeniem są eksperci, a selekcjoner Michał Probierz powołał Bułkę do reprezentacji Polski. Trzeba jednak pamiętać, że w trybie awaryjnym w miejsce Bartłomieja Drągowskiego, który musi podczas zgrupowania radzić sobie ze sprawami prywatnymi.

Aprobatę wobec dokonań Bułki wyraził również jego były kolega z szatni, Andy Delort. Reprezentant Algierii wróży golkiperowi wielki transfer.

- W Nicei zrobił na mnie wrażenie. Trenowałem z nim codziennie i wiem, że wkrótce trafi do czołowego europejskiego klubu. To wszechstronny gość, który ma odpowiednią mentalność, by zrobić wielką karierę - zaznaczył w rozmowie z „Rothen s'enflamme”.

24-latek rozegrał w tym sezonie łącznie osiem meczów, zachowując pięć czystych kont.

Zapowiada się więc dla niego pierwszy pełny sezon w roli pierwszego golkipera w seniorach. I to nawet pomimo transferu doświadczonego Salvatore Sirigu, który od połowy września pełni rolę zmiennika Bułki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy