Włoski transfer Bochniewicza?!
2018-06-29 19:53:39; Aktualizacja: 7 lat temu
Włoskie media podają, że Paweł Bochniewicz w najbliższym czasie może trafić do Salernitany.
Takie doniesienia przekazuje m.in.Salernonotizie.it. Jak czytamy, szanse na zawarcie porozumienia wsprawie transferu 22-letniego środkowego obrońcy są duże, choćwłoscy dziennikarze nie precyzują na razie, na jakiej zasadzieBochniewicz miałby trafić do Salernitany.
Przez ostatnie pół rokumłodzieżowy reprezentant Polski występował w Górniku Zabrze,dokąd trafił na zasadzie wypożyczenia z Udinese. W tym czasiezanotował 16 występów w Ekstraklasie. Już po zakończeniusezonu zabrzanie dawali do zrozumienia, że chcą ponownie wypożyczyćBochniewicza, ale od początku było wiadomo, że najwięcej będziezależało od samego Udinese.
Salernitana to włoskidrugoligowiec. W sezonie 2017/2018 ekipa z Salerno zakończyłazmagania na dwunastym miejscu w tabeli Serie B. Za jej wynikiodpowiada Stefano Colantuono.
Dodajmy, że umowa Bochniewiczaz samym Udinese jest ważna do 30 czerwca 2019 roku. Do tej pory22-letni piłkarz zanotował tylko dwa występy w koszulce pierwszegozespołu ze Stadio Friuli.


![Złoty But: Czy ktoś im zagrozi? Bramkostrzelne trio odjeżdża rywalom [TOP 15]](img/photos/92419/170x113/zloty-but.jpg)
![Nicola Zalewski receptą na bolączki Atalanty. Asysta reprezentanta Polski zaważyła o zwycięstwie [WIDEO]](img/photos/110188/170x113/nicola-zalewski.jpg)



![Bramka turnieju na otwarcie Pucharu Narodów Afryki? Mamy mocnego kandydata [WIDEO]](img/photos/113824/170x113/xyz.jpg)


![Złoty But: Czy ktoś im zagrozi? Bramkostrzelne trio odjeżdża rywalom [TOP 15]](img/photos/92419/90x60/zloty-but.jpg)
![Nicola Zalewski receptą na bolączki Atalanty. Asysta reprezentanta Polski zaważyła o zwycięstwie [WIDEO]](img/photos/110188/90x60/nicola-zalewski.jpg)



![Bramka turnieju na otwarcie Pucharu Narodów Afryki? Mamy mocnego kandydata [WIDEO]](img/photos/113824/90x60/xyz.jpg)






