Wolverhampton Wanderers znalazło następcę Ruiego Patrício [OFICJALNIE]

Wolverhampton Wanderers znalazło następcę Ruiego Patrício [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wolverhampton Wanderers

Odejście Ruiego Patrício do Romy sprawiło, że Wolverhampton Wanderers musiało dokonać transferu bramkarza. Wybór padł na José Sá z Olympiakosu.

„Wilki” słyną ze sprowadzania Portugalczyków lub takich graczy, którzy mieli okazję grać w tym kraju. Kolejnym ogniwem układanki jest 28-letni golkiper.

Tak jak w wielu przypadkach, tak i teraz zawodnik jest reprezentowany przez Jorge Mendesa. Portugalski superagent ma ogromne koneksje w klubie z Molineux Stadium.

José Sá przybył z Olympiakosu jako świeżo upieczony mistrz Grecji, a cała operacja wyniosła 6,8 miliona funtów (osiem milionów euro). Golkiper podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2026 roku. Grecy przy tym nie robili większych problemów, bo chwilę wcześniej zdążyli pozyskać Tomáša Vaclíka, wcześniej zawodnika Sevilli.

Sá, golkiper z dziewięcioma meczami w seniorskiej reprezentacji Portugalii, swoją przygodę z „Erythrolefki” zakończył na 124 występach i 62 czystych kontach.

W przeszłości miał on styczność z obecnym menedżerem Wolverhampton Wanderers - Bruno Lage. Było to w Benfice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy