Wraca do Legii Warszawa, może dostać szansę od Gonçalo Feio. „Będzie chciał go dalej rozwijać”

2024-06-01 11:56:04; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Wraca do Legii Warszawa, może dostać szansę od Gonçalo Feio. „Będzie chciał go dalej rozwijać” Fot. Marcin Bulanda / PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Legia.Net

Jordan Majchrzak wraca do Legii Warszawa po wypożyczeniu w Puszczy Niepołomice. Z postawy napastnika jest zadowolony Gonçalo Feio - twierdzi Legia.Net.

Za 19-letnim Majchrzakiem pierwszy sezon na poziomie Ekstraklasy. W lipcu dołączył on do Puszczy Niepołomice, w której upatrywano głównego kandydata do spadku. Ostatecznie podopieczni Tomasza Tułacza przetrwali, a młody napastnik zanotował 21 występów. Obecność na murawie okrasił premierowym trafieniem w starciu z Lechem Poznań.

30 czerwca oficjalnie wygasa umowa zawodnika z Zawiercia z „Żubrami”. Lada moment wróci zatem do Legii Warszawa. W porozumieniu nie zawarto opcji wykupu.

Na ten moment nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Majchrzaka. Najbardziej prawdopodobnie prezentuje się opcja kolejnego wypożyczenia. Wiele będzie zależało od Gonçalo Feio.

Portugalski szkoleniowiec odbył rozmowę z młodzieżowym reprezentantem kraju i jest zadowolony z jego postępów. 

„»Jordi« pojawił się w Warszawie na egzaminach maturalnych, jest monitorowany przez sztab »Wojskowych«, miał też rozmowę z trenerem Gonçalo Feio, który był zadowolony z tego, co poprawił. Szkoleniowiec będzie chciał go dalej rozwijać” - czytamy na portalu Legia.Net.

Gonçalo Feio wraz z powrotem na Łazienkowską przyniósł za sobą obietnicę usprawnienia pracy z młodzieżą. W ostatnich latach młodzi zawodnicy mieli ogromne problemy z przebiciem się do pierwszego składu. Teraz ma być inaczej. 

Pod koniec sezonu trzykrotnie na murawie pojawiał się 18-letni Jan Ziółkowski. Z pewnością to zwiększa szanse Majchrzaka na otrzymanie, chociażby szansy do debiutu.