Wraca temat Berardiego w Juventusie

Wraca temat Berardiego w Juventusie
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio News 24

We włoskich mediach powraca temat styczniowego transferu Domenico Berardiego do Juventusu.

21-letni Włoch był w połowie piłkarzem "Starej Damy" do czasu, kiedy zdecydowano się znieść prawo do współwłasności. Berardi stał się w pełni zawodnikiem "Neroverdich", jednak "Bianconeri" zapewnili sobie prawo do pierwszeństwa przy ewentualnym przyszłym transferze. "Calcio News 24" informuje, że Giuseppe Marotta może wyjść z propozycją transferu już w styczniowym oknie transferowym.

Zadanie nie wydaje się być jednak takie proste, mimo klauzuli, która umożliwia finaliście poprzedniej edycji Ligi Mistrzów wykupienie Włocha za 18 milionów euro. Sassuolo nie chce go sprzedawać, tym bardziej w połowie sezonu, a sam Berardi także woli pozostać w klubie z Mapei Stadium do końca rozgrywek. Gwarancja regularnych występów w Turynie i możliwość gry w Lidze Mistrzów może go jednak przekonać.

Berardi w aktualnie trwającej kampanii nie zdobył jeszcze bramki, ponieważ wciąż dochodzi do formy po kontuzji, której doznał na początku sezonu. Łącznie do "Neroverdich" zdobył już 42 gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy