Wschodząca gwiazda Premier League chce być jak Cristiano Ronaldo

Wschodząca gwiazda Premier League chce być jak Cristiano Ronaldo fot. Gevorg Ghazaryan / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Premier League

Cristiano Ronaldo to idol wielu młodych zawodników. Na jego temat w samych superlatywach wypowiada się też wschodząca gwiazda Premier League, Kaoru Mitoma.

Cristiano Ronaldo obecnie występuje wprawdzie w Arabii Saudyjskiej, ale i tak cieszy się w światowym futbolu niemałą popularnością. Mowa bowiem o graczu, który dla wielu piłkarzy młodego pokolenia jest inspiracją do działania.

Podobnie jest w przypadku wschodzącej gwiazdy Premier League, którą jest Kaoru Mitoma.

Japończyk w ostatnich miesiącach pokazuje się z naprawdę dobrej strony. Do tego stopnia, że zainteresowanie nim przejawiają najmocniejszy kluby angielskiej ekstraklasy na czele z Manchesterem United.

Skrzydłowy ostatnio udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat swojego idola, którym jest właśnie Ronaldo.

- Kiedy byłem małym chłopcem, to oglądałem go w barwach Manchesteru United. Był zawodnikiem, który nie tylko strzelał gole, ale też znakomicie dryblował. Do tego te rzuty wolne...

- Miałem wrażenie, że potrafi dosłownie wszystko. Chciałem być taki, jak on - stwierdził w rozmowie z oficjalnym kanałem Premier League.

26-latek rozegrał już w tym sezonie cztery spotkania, a w nich miał jednego gola i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy