Wyjątkowa książka Croucha. Sypie anegdotami jak z rękawa!

Wyjątkowa książka Croucha. Sypie anegdotami jak z rękawa!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Peter Crouch lada moment wyda książkę. „Daily Mail” opublikowało kilka anegdot, które zawarł w niej mierzący ponad dwa metry wzrostu napastnik.

37-latek od 2011 roku jest zawodnikiem Stoke City. Kilka miesięcy temu Anglik zanotował z „The Potters” spadek z Premier League. W obecnym sezonie Crouch na razie wybiegał na murawy Championship sześciokrotnie. Strzelił jednego gola. W międzyczasie zawodnik postanowił wydać książkę, w której - sądząc po zapowiedziach - będzie sporo humoru.

Oto fragmenty:

„Jermaine Pennant przebywał w Stoke już przez kilka tygodni. Pewnego dnia zadzwonili do niego działacze Realu Saragossa, gdzie grał wcześniej. Zapytali go, czy wie, że zostawił sportowy samochód tuż przed dworcem kolejowym. Tylko piłkarz mógł zapomnieć o swoim Porsche. Szczególnie taki, który miał rejestrację P33NNT.

Pewnego razu wyszedłem z kolegami z klubu nocnego, by zobaczyć, co wyrabia jeden z naszych pomocników. Rozłożony na masce Ferrari czekał na wychodzące z niego dziewczyny i puszczał im oczka. Nie mam pojęcia, jak długo na nie czekał. Wiem za to, że ten samochód nie był nawet jego. Wynajął go tylko po to, by zaparkować go naprzeciwko wejścia do nocnego klubu i się na nim położyć”.

***

„Rio Ferdinand opowiadał mi historię o tym, jak Cristiano Ronaldo stawał nago przed lustrem i, przesuwając dłonią po włosach, mówił: „Wow, jestem taki piękny!”.

Gracze United dodatkowo go nakręcali. Mówili, że Messi i tak jest od niego lepszy. On wzruszał tylko ramionami i mówił z uśmiechem: „No tak... ale nie wygląda tak jak ja”.

***

„W 2013 nastały ciemne czasy w Stoke. Wszystko zaczęło się od kurtki Matty'ego Etheringtona, która została spuszczona w toalecie. Etherington wziął kilka starych kawałków ryby i włożył je do butów, a także samochodu Jona Waltersa, którego zaczął o wszystko podejrzewać. Ten odwdzięczył się owinięciem zakrwawionej świńskiej głowy w spodnie Matty'ego. Etherington znalazł ją i... włożył do szafki Glenna Whelana. A przynajmniej tak chciał, bo ostatecznie wylądowała u Kenwyne'a Jonesa, który chwilę później wybił cegłą szybę w samochodzie Glenna.

***

„Był taki moment w Liverpoolu, gdy Rafa Benitez zaczął nosić skórzaną kurtkę. Po szatni zaczęła krążyć teoria, że chce on konkurować z Jose Mourinho - najfajniejszym i najbardziej stylowym gościem w Premier League. Jemu to jednak nie pasowało. Wyglądało to tak, jakby kurtkę kazała mu nosić żona.

Na święta Bożego Narodzenia robiliśmy sobie prezenty. Ja wylosowałem Rafę. Podarowałem mu... biografię Mourinho i nową kurtkę. Musielibyście zobaczyć jego twarz, gdy otwierał prezent. Pomyślałem, że chyba go obraziłem. Nigdy nie powiedziałem mu, że to było ode mnie. Do teraz. Przepraszam, Rafa”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy