Z nieba do piekła. Kontuzja Tolisso

Z nieba do piekła. Kontuzja Tolisso fot. Transfery.info

Corentin Tolisso przedwcześnie zakończył udział w spotkaniu Bayern - Bayer.

Sobotni mecz Bundesligi rozpoczął się dla francuskiego pomocnika bardzo dobrze. W 10. minucie 24-latek trafił do siatki, odpowiadając tym samym na bramkę Wendella. Chwilę później Bayern na prowadzenie wyprowadził Arjen Robben.

Tolisso ucierpiał w jednym ze starć z rywalem tuż przed przerwą. Francuz doznał kontuzji prawego kolana i nie był w stanie samodzielnie opuścić murawy. Cała sytuacja nie wyglądała zbyt dobrze. W miejsce 15-krotnego reprezentanta swojego kraju w 42. minucie na boisku zameldował się James Rodríguez.

Na razie nie wiadomo, co dokładnie stało się pomocnikowi. Na Twitterze Bayernu można tylko przeczytać, że monachijczycy mają nadzieję, iż uraz Tolisso nie jest poważny.

Francuz, który trafił do Bayernu w 2017 roku z Olympique Lyon, dzisiaj po raz pierwszy w tym sezonie wybiegł na murawę w podstawowym składzie mistrza Niemiec. Jeśli chodzi o Bundesligę, wcześniej zanotował tylko krótki występ przeciwko Stuttgartowi (3:0).

Bayern wygrał ostatecznie dzisiejsze spotkanie 3:1. W międzyczasie poważnie wyglądającej kontuzji nabawił się jednak również Rafinha.