Z Pogoni Szczecin do Kotwicy Kołobrzeg [OFICJALNIE]

Z Pogoni Szczecin do Kotwicy Kołobrzeg [OFICJALNIE] fot. Kotwica Kołobrzeg
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kotwica Kołobrzeg

Związany z Pogonią Szczecin Stanisław Wawrzynowicz spędzi najbliższe miesiące w Kotwicy Kołobrzeg.

Kotwica Kołobrzeg wypożyczyła Stanisława Wawrzynowicza z Pogoni Szczecin do 30 czerwca 2024 roku. W komunikatach opublikowanych przez oba kluby nie ma informacji o zawarciu w umowie opcji wykupu.

24-latek, który wcześniej trenował w Lechu Poznań, trafił do Szczecina w 2015 roku. W tym sezonie zadebiutował w Ekstraklasie, notując 10 minut we wrześniowym starciu z Cracovią. Generalnie w barwach „Dumy Pomorza” występuje w rezerwach. W obecnych rozgrywkach pojawiał się 12 razy na boiskach III ligi. Łącznie uzbierał w nich 107 meczów (dziewięć bramek).

Wawrzynowicz przebywał już na wypożyczeniu w II lidze w pierwszej części sezonu 2019/2020. Reprezentował wtedy barwy Legionovii Legionowo.

Teraz powróci na ten szczebel i powalczy z Kotwicą o awans do I ligi. Aktualnie drużyna prowadzona przez Macieja Bartoszka zajmuje pierwsze miejsce w drugoligowej tabeli. Na koncie ma 37 punktów i wyprzedza drugi KKS 1925 Kalisz o trzy „oczka”.

Wcześniej szeregi kołobrzeskiego zespołu w ramach zimowego okna zasilił Tomasz Wełna.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy