Zadowolony Sarri. „Ulubiony gol w tym sezonie”

Zadowolony Sarri. „Ulubiony gol w tym sezonie”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chelsea

Menedżer Chelsea, Maurizio Sarri, zabrał głos po niedzielnym zwycięstwie w Premier League z Southampton 3:0.

Gole dla „The Blues” strzelili dzisiaj Eden Hazard, Ross Barkley oraz Álvaro Morata. Hiszpański napastnik trafił do siatki, wykorzystując dogranie Hazarda. Wcześniej piłkarze Chelsea wymienili na połowie rywala kilka podań z pierwszej piłki i Sarri po ostatnim gwizdku nie ukrywał, że najbardziej jest zadowolony właśnie z tej bramki.

- Piłka bardzo szybko przechodziła między zawodnikami. Dotykali oni ją raz, maksymalnie dwa razy i dzięki temu łatwo doszliśmy pod bramkę rywali. Myślę, że to jest właśnie mój futbol.

- Czy to mój ulubiony gol w tym sezonie? Oczywiście. Chcę, żebyśmy zmierzali właśnie taką drogą.

- Rzecz jasna wciąż jest wiele do poprawy. Musimy kontrolować spotkania i lepiej prezentować się zarówno w fazie defensywnej, jak i ofensywnej.

- Nasi kibice bardzo nam dzisiaj pomogli. Cieszę się, że możemy liczyć na takie wsparcie z ich strony.

- Cieszy mnie również to, że do siatki trafił właśnie Morata. Zdobywanie bramek jest dla napastnika bardzo ważne. On pokazał się już z dobrej strony w meczu Ligi Europy. Po tych golach będzie mu łatwiej.

- Świetnie zagrał też Barkley. Jestem z niego dumny. Cały czas robi postępy. Gdy przyszedłem do klubu, wiedziałem, że ma odpowiednią jakość fizyczną i techniczną, ale musiał poprawić się, jeśli chodzi o taktykę. I zrobił to. Myślę, że stanie się ważną postacią reprezentacji Anglii - powiedział Sarri.

Po ośmiu kolejkach Premier League Chelsea ma na koncie 20 punktów.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy