Zagłębie Lubin: Aleksandar Šćekić z koronawirusem [OFICJALNIE]

Zagłębie Lubin: Aleksandar Šćekić z koronawirusem [OFICJALNIE] fot. Zagłębie Lubin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Aleksandar Šćekić miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, co wyklucza go ze zgrupowania reprezentacji Czarnogóry.

Aleksandar Šćekić to zawodnik, który od kilku lat może regularnie liczyć na powołania do reprezentacji Czarnogóry. Nie inaczej było też i teraz, bo 30-latek otrzymał nominacje od selekcjonera Miodraga Radulovicia.

Wspomniana drużyna narodowa rozegra dwa mecze towarzyskie, a rywalami będą ekipy Armenii oraz Grecji.

Okazuje się jednak, że zawodnik Zagłębia Lubin nie weźmie udziału w zgrupowaniu. Miał on bowiem pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, o czym poinformował jego klub.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy będzie mógł wrócić do treningów z zespołem.

30-latek, który przybył do drużyny Piotra Stokowca z Partizana Belgrad, rozegrał do tej pory na boiskach Ekstraklasy łącznie siedem meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku Julian Nagelsmann coraz bliżej porozumienia z nowym klubem. Gorąca posada Julian Nagelsmann coraz bliżej porozumienia z nowym klubem. Gorąca posada

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy