Zagłębie Lubin chce zatrzymać kluczowego zawodnika

Zagłębie Lubin chce zatrzymać kluczowego zawodnika fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Interia.pl

Zagłębie Lubin pragnie przedłużyć wygasającą umowę z Sokratisem Dioudisem - poinformował Sebastian Staszewski z Interia.pl.

Przedstawiciele „Miedziowych” skorzystali zimą z nadarzającej się okazji i nawiązali półroczną współpracę z doświadczonym bramkarzem po tym, jak ten został ostatecznie odsunięty na boczny tor w Panathinaikosie.

Z perspektywy czasu nie mogą żałować wykonanego ruchu, ponieważ Sokratis Dioudis stał się momentalnie kluczowym elementem w układance trenera Waldemara Fornalika i przyczynił się do wywalczenia utrzymania przez Zagłębie Lubin w Ekstraklasie.

Dzięki temu 30-letni zawodnik otrzymał propozycję podpisania nowego porozumienia z polską drużyną. Obowiązywałaby ona do 30 czerwca 2025 rok, o czym poinformował Sebastian Staszewski z Interia.pl.

Teraz decyzja o odrzuceniu lub zawarciu kontraktu leży po stronie dwukrotnego reprezentanta Grecji, mającego za sobą jeszcze pobyt w Arisie Saloniku, Club Brugge oraz Panioniosie.

Dioudis w trakcie swojego dotychczasowego pobytu w „Miedziowych” zanotował pięć czystych kont w czternastu występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy