Zagłębie Lubin: Oferta za Filipa Starzyńskiego odrzucona

Zagłębie Lubin: Oferta za Filipa Starzyńskiego odrzucona fot. Dziurek / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sebastian Staszewski [Twitter]

Nic w tej chwili nie wskazuje na to, aby Filip Starzyński miał tego lata odejść z Zagłębia Lubin. Formalną propozycję złożył Widzew Łódź, ale została ona odrzucona - podaje Sebastian Staszewski.

Pod koniec lipca pojawiły się informacje, że piłkarz z rocznym kontraktem wzbudza zainteresowanie beniaminka Ekstraklasy. Staszewski przekazał najnowsze wieści w sprawie 31-latka.

Jak się okazuje, Widzew Łódź zaoferował 300 tysięcy euro. Propozycja nie spotkała się jednak z aprobatą ze strony władz Zagłębia Lubin. Co w tej sytuacji?

Dziennikarz Interia.pl informuje, że „Miedziowi” nie rezygnują z ofensywnego pomocnika. Co więcej, mocno na niego liczą. Jeśli zatem nie pojawią się nowe oferty, doświadczony piłkarz zostanie w drużynie.

Filip Starzyński poprzedni sezon zakończył dorobkiem siedmiu goli oraz dwóch asyst w 30 spotkaniach. Podczas trwających rozgrywek uzbierał już trzy występy.

Rozgrywający słynie z umiejętności bicia stałych fragmentów gry. Przed laty czterokrotnie zagrał w reprezentacji Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku Julian Nagelsmann coraz bliżej porozumienia z nowym klubem. Gorąca posada Julian Nagelsmann coraz bliżej porozumienia z nowym klubem. Gorąca posada

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy