Zagłębie Lubin: Oferta za Filipa Starzyńskiego odrzucona

2022-08-03 17:57:26; Aktualizacja: 1 rok temu
Zagłębie Lubin: Oferta za Filipa Starzyńskiego odrzucona Fot. Dziurek / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: Sebastian Staszewski [Twitter]

Nic w tej chwili nie wskazuje na to, aby Filip Starzyński miał tego lata odejść z Zagłębia Lubin. Formalną propozycję złożył Widzew Łódź, ale została ona odrzucona - podaje Sebastian Staszewski.

Pod koniec lipca pojawiły się informacje, że piłkarz z rocznym kontraktem wzbudza zainteresowanie beniaminka Ekstraklasy. Staszewski przekazał najnowsze wieści w sprawie 31-latka.

Jak się okazuje, Widzew Łódź zaoferował 300 tysięcy euro. Propozycja nie spotkała się jednak z aprobatą ze strony władz Zagłębia Lubin. Co w tej sytuacji?

Dziennikarz Interia.pl informuje, że „Miedziowi” nie rezygnują z ofensywnego pomocnika. Co więcej, mocno na niego liczą. Jeśli zatem nie pojawią się nowe oferty, doświadczony piłkarz zostanie w drużynie.

Filip Starzyński poprzedni sezon zakończył dorobkiem siedmiu goli oraz dwóch asyst w 30 spotkaniach. Podczas trwających rozgrywek uzbierał już trzy występy.

Rozgrywający słynie z umiejętności bicia stałych fragmentów gry. Przed laty czterokrotnie zagrał w reprezentacji Polski.