Zagraniczne trio testowane w ŁKS

Zagraniczne trio testowane w ŁKS fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: ŁKS Łódź | Umass Athletics | Transfermarkt

ŁKS Łódź ciągle szuka wzmocnień. Tym razem sztab szkoleniowy obserwować będzie Jasona Villagomeza, Jewgienijsa Kazurę i Arsenija Buinickiego.

21- letni Jason Villagomez jest ofensywnym pomocnikiem amerykańskiego Umass Soccer. Kariera Peruwiańczyka urodzonego w Stanach opiera się o rozgrywki na poziomie uczelnianym - drużyna, w której występował zanotowała najlepszy w historii bilans. Sam Villagomez jest autorem największej ilości występów prowadząc ją do międzystanowych ćwierćfinałów i 7 miejsca w krajowym rankingu w 2007 roku.

Jewgienijs Kazura, to mierzący niespełna 190 centymetrów stoper FK Jelgava. 23-letni Łotysz w lecie 2009 roku był testowany przez Arkę Gdynia. Po 4 dniach Dariusz Pasieka uznał, że mogący grać na każdej pozycji w obronie piłkarz nie nadaje się na Ekstraklasę. Kazura ma na koncie 9 spotkań dla reprezentacji U21.

Ostatnim z testowanych jest 27-letni napastnik Arsenij Buinickij. Litwin, którego ostatnim klubem było FK Dainava był powołwany do narodowej druzyny... futsalu. 

Obcokrajowcy będą trenować pod okiem Ryszarda Tarasiewicza i Waldemara Tęsiorowskiego kilka najbliższych dni. W środę zagrają w sparingu przeciwko Koronie Kielce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy