Zaplanowane testy medyczne Stefano Sensiego. Inter wygrał z Milanem!

Zaplanowane testy medyczne Stefano Sensiego. Inter wygrał z Milanem!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Corriere dello Sport

Stefano Sensi ustalił warunki kontraktu z Interem Mediolan, a Sassuolo wyraziło zgodę na jego transfer. Tym samym nie stoi już nic na przeszkodzie do finalizacji transakcji z udziałem Włocha.

Pierwotnie 23-latek miał trafić do Milanu, lecz żwawszy okazał się Inter Mediolan, którego od pozyskania środkowego pomocnika dzielą już tylko testy medyczne. Według Gianluki Di Marzio zawodnik trafi na Giuseppe Meazza na mocy rocznego wypożyczenia z opcją kupna.

Sassuolo może liczyć na łączny zysk w wysokości 30 milionów euro (pięć milionów z tytułu krótkoterminowego transferu i reszta po zdecydowaniu na wykup). Dla Włocha przygotowano już pięcioletni kontrakt z pensją w wysokości 1,8 miliona euro. 

Dodatkowo w przeciwnym kierunku powędrować mają Andrew Gravillon (wypożyczenie) oraz Marco Sala (transfer definitywny). 

Według wcześniejszych doniesień Stefano Sensi w nowym zespole będzie występował w koszulce z numerem 12. Testy medyczne zaplanowano na początek przyszłego tygodnia.

Jego liczby z ubiegłego sezonu prezentują się następująco: 30 meczów, dwa trafienia i cztery kluczowe podania. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy