Zaskakujący zastępca Sébastiena Hallera?! Borussia Dortmund otrzymała propozycję

Zaskakujący zastępca Sébastiena Hallera?! Borussia Dortmund otrzymała propozycję fot. charnsitr / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sport Deutschland

Luis Suárez zaoferował swoje usługi w celu zastąpienia w Borussii Dortmund Sébastiena Hallera, u którego zdiagnozowano nowotwór jądra, informuje Sky Sport Deutschland.

Po wygaśnięciu kontraktu z Atlético Madryt Urugwajczyk nie spieszy się szczególnie ze znalezieniem nowego pracodawcy. Piłkarz otwarcie przyznaje, że jest otwarty na wszelkie propozycje, dlatego na równi rozpatruje zainteresowanie zarówno ze strony AC Milanu, jak i AC Monzy czy też ekip z Major League Soccer oraz Ameryki Południowej. Teraz pojawiła się jednak szansa na spróbowanie swoich sił w niemieckiej Bundeslidze.

Borussia Dortmund znalazła tego lata następcę Erlinga Brauta Haalanda, który odszedł do Manchesteru City. Miał nim być Sébastien Haller sprowadzony z Ajaksu Amsterdam, po kilku treningach zgłosił on jednak gorsze samopoczucie, a badania wykazały u niego nowotwór jądra.

Choroba wyklucza go z gry na co najmniej kilka miesięcy, dlatego BVB na poważnie musi się wziąć za poszukiwanie nowego snajpera. Ten problem może rozwiązać się sam, bowiem swoje usługi zaoferował właśnie Luis Suárez.

Agenci żywej legendy, jeśli chodzi o pozycję napastnika, postanowili zgłosić się do działaczy „die Borussen”, by poinformować o dostępności ich klienta. Sky Sport Deutschland przekonuje, że propozycja jest jak najbardziej poważna, na ten moment nie jest jednak jeszcze znana decyzja klubu, który woli na spokojnie rozważyć wszelkie kandydatury.

Do tej pory 35-latek występował w rodzimym Urugwaju, a następnie w Holandii, Anglii i Hiszpanii. Przeprowadzka do Niemiec byłaby dla niego czymś zupełnie nowym, niemniej zawodnik znakomicie odnajdywał się w kolejnych nowych otoczeniach, zatem nie ma szczególnych obaw przed takimi przenosinami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy