Ze Stomilu Olsztyn do Łudogorca Razgrad? Piłkarz na testach w drugiej drużynie

Ze Stomilu Olsztyn do Łudogorca Razgrad? Piłkarz na testach w drugiej drużynie
Łukasz Grzywaczyk
Łukasz Grzywaczyk
Źródło: stomil.olsztyn.pl

Łukasz Borkowski, piłkarz Stomilu Olsztyn, przebywa obecnie na testach w drugiej drużynie Łudogorca Razgrad - informuje stomil.olsztyn.pl.

Jak przekazuje portal tworzony przez kibiców Stomilu, Łukasz Borkowski rozpoczął dwutygodniowe testy w Łudogorcu. Pomocnik zdążył już rozegrać pierwszy sparing dla drugiej drużyny mistrza Bułgarii. 20-latek pojawił się na boisku w 51. minucie w przegranym 0:1 meczu przeciwko Jantrze Gabrowo.

Rezerwy „Orląt” występują na drugim poziomie rozgrywkowym w Bułgarii, gdzie zajmują obecnie dziesiąte miejsce w lidze. Z kolei ich sparingowy rywal plasują się na piątej pozycji.

Borkowski to wychowanek olsztyńskiego klubu. Latem 2022 roku został włączony do pierwszej drużyny Stomilu, dla której rozegrał trzy spotkania. Choć w obecnym sezonie nie wystąpił w żadnym meczu na poziomie II ligi, to w czwartoligowych rezerwach rozegrał 14 meczów i zdobył jedną bramkę.

Co ciekawe, Borkowski otrzymał zaproszenie na testy do Łudogorca już rok temu, jednak za namową trenera Szymona Grabowskiego zdecydował się pozostać w klubie - podaje stomil.olsztyn.pl.

W przypadku transferu 20-latka do Bułgarii, jego klubowym kolegą stałby się Jakub Piotrowski. Zmagający się aktualnie z kontuzją reprezentant Polski był do tej pory kluczowym graczem pierwszego zespołu. W obecnym sezonie, we wszystkich rozgrywkach zdobył 12 bramek i zaliczył trzy asysty w 31 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy