Żewłakow: Chcieliśmy sprowadzić tych DWÓCH napastników do Legii

Żewłakow: Chcieliśmy sprowadzić tych DWÓCH napastników do Legii
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Polska The Times

Legia próbowała w ostatnim czasie ściągnąć Orlando Sa oraz Felipe Caicedo.

Mistrzowie Polski bardzo poważnie podeszli do tematu zimowych wzmocnień, ale nie udało im się w pełni zrealizować swoich planów. Chociaż do zespołu dołączył Tomas Necid, nie był on pierwszym wyborem do roli nowego napastnika, który wspólnie ze sprowadzonym Danielem Chimą Chukwu miałby zastąpić Aleksandara Prijovicia i Nemanję Nikolicia.

Michał Żewłakow w rozmowie z „Polska The Times” wyjawił, że warszawski klub czynił działania w sprawie transferów Orlando Sa i Felipe Caicedo, ale w obu przypadkach sfinalizowanie transakcji okazało się niemożliwe. Wypowiedzi dyrektora sportowego nie są zaskakujące, potwierdzają jednak wcześniej pojawiające się spekulacje mediów o próbach podjętych przez Legię.

- Ściągnięcie Caicedo można byłoby porównywać z pozyskaniem Vadisa. Zabrakło jednak wiele, by doszedł do skutku. Mam wrażenie, że my zrobiliśmy ze swej strony wszystko, ale to okazało się niewystarczające.

- Necid był numerem dwa albo nawet trzy na naszej liście. Po Caicedo i... Orlando Sa. Plan był taki, by wykupić go ze Standardu Liege, ale kosztował duże pieniądze, przez to że stał się ich najlepszym strzelcem. Żałuję, bo mam kontakt z nim i wiem, że tęskni za Warszawą. Pewnie gdyby nie jego relacje z Henningiem Bergiem, do dzisiaj grałby u nas. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy