Żewłakow: Chcieliśmy sprowadzić tych DWÓCH napastników do Legii

Żewłakow: Chcieliśmy sprowadzić tych DWÓCH napastników do Legii
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Polska The Times

Legia próbowała w ostatnim czasie ściągnąć Orlando Sa oraz Felipe Caicedo.

Mistrzowie Polski bardzo poważnie podeszli do tematu zimowych wzmocnień, ale nie udało im się w pełni zrealizować swoich planów. Chociaż do zespołu dołączył Tomas Necid, nie był on pierwszym wyborem do roli nowego napastnika, który wspólnie ze sprowadzonym Danielem Chimą Chukwu miałby zastąpić Aleksandara Prijovicia i Nemanję Nikolicia.

Michał Żewłakow w rozmowie z „Polska The Times” wyjawił, że warszawski klub czynił działania w sprawie transferów Orlando Sa i Felipe Caicedo, ale w obu przypadkach sfinalizowanie transakcji okazało się niemożliwe. Wypowiedzi dyrektora sportowego nie są zaskakujące, potwierdzają jednak wcześniej pojawiające się spekulacje mediów o próbach podjętych przez Legię.

- Ściągnięcie Caicedo można byłoby porównywać z pozyskaniem Vadisa. Zabrakło jednak wiele, by doszedł do skutku. Mam wrażenie, że my zrobiliśmy ze swej strony wszystko, ale to okazało się niewystarczające.

- Necid był numerem dwa albo nawet trzy na naszej liście. Po Caicedo i... Orlando Sa. Plan był taki, by wykupić go ze Standardu Liege, ale kosztował duże pieniądze, przez to że stał się ich najlepszym strzelcem. Żałuję, bo mam kontakt z nim i wiem, że tęskni za Warszawą. Pewnie gdyby nie jego relacje z Henningiem Bergiem, do dzisiaj grałby u nas. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” FC Barcelona: Czas na debiut Roberta Lewandowskiego. Xavi ogłosił nazwiska powołanych na mecz z Rayo Vallecano [OFICJALNIE] FC Barcelona: Czas na debiut Roberta Lewandowskiego. Xavi ogłosił nazwiska powołanych na mecz z Rayo Vallecano [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy