Żewłakow: Chcieliśmy sprowadzić tych DWÓCH napastników do Legii

Żewłakow: Chcieliśmy sprowadzić tych DWÓCH napastników do Legii fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Polska The Times

Legia próbowała w ostatnim czasie ściągnąć Orlando Sa oraz Felipe Caicedo.

Mistrzowie Polski bardzo poważnie podeszli do tematu zimowych wzmocnień, ale nie udało im się w pełni zrealizować swoich planów. Chociaż do zespołu dołączył Tomas Necid, nie był on pierwszym wyborem do roli nowego napastnika, który wspólnie ze sprowadzonym Danielem Chimą Chukwu miałby zastąpić Aleksandara Prijovicia i Nemanję Nikolicia.

Michał Żewłakow w rozmowie z „Polska The Times” wyjawił, że warszawski klub czynił działania w sprawie transferów Orlando Sa i Felipe Caicedo, ale w obu przypadkach sfinalizowanie transakcji okazało się niemożliwe. Wypowiedzi dyrektora sportowego nie są zaskakujące, potwierdzają jednak wcześniej pojawiające się spekulacje mediów o próbach podjętych przez Legię.

- Ściągnięcie Caicedo można byłoby porównywać z pozyskaniem Vadisa. Zabrakło jednak wiele, by doszedł do skutku. Mam wrażenie, że my zrobiliśmy ze swej strony wszystko, ale to okazało się niewystarczające.

- Necid był numerem dwa albo nawet trzy na naszej liście. Po Caicedo i... Orlando Sa. Plan był taki, by wykupić go ze Standardu Liege, ale kosztował duże pieniądze, przez to że stał się ich najlepszym strzelcem. Żałuję, bo mam kontakt z nim i wiem, że tęskni za Warszawą. Pewnie gdyby nie jego relacje z Henningiem Bergiem, do dzisiaj grałby u nas. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy