Zimowa rewolucja w Cracovii!

Zimowa rewolucja w Cracovii! fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cracovia | Janekx89 (Twitter)

Włodarze Cracovii zamierzają dokonać prawdziwej rewolucji kadrowej w swoich szeregach przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

Klub z województwa małopolskiego poinformował przed rozpoczęciem ostatniej ligowej kolejki w tym roku, że wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców otrzymali Deleu i Sebastian Steblecki. Obaj zawodnicy nie cieszyli się zaufaniem Michała Probierza i w trwających rozgrywkach rozegrali odpowiednio sześć i dwa spotkania, w których nie zdobyli ani jednego gola oraz nie zanotowali żadnej asysty.

Ponadto ekipa „Pasów” zamierza w nadchodzącym zimowym okienku transferowym wypożyczyć Tomáša Vestenický'ego. Środkowy napastnik w obecnym sezonie przegrywa rywalizację o miejsce w pierwszym składzie Cracovii z Krzysztofem Piątkiem.

Wiele na to wskazuje, że zmiany w krakowskim zespole nie zakończą się na odejściu wyżej wymienionych piłkarzy. Janekx89, znany z wiarygodnych informacji dotyczących polskiego futbolu, napisał, że szeregi klubu z województwa małopolskiego mogą wkrótce opuścić również Grzegorz Sandomierski, Jakub Wójcicki i Mateusz Szczepaniak.

Cała trójka nie prezentuje wysokiego poziomu od początku rozgrywek, mimo że może liczyć na regularną grę w barwach „Pasów”. Wystarczy wspomnieć, że Sandomierski zachował zaledwie jedno czyste konto w szesnastu rozegranych meczach, Wójcicki zanotował tylko jedną asystę w dwudziestu występach, a Szczepaniak ani razu nie wpisał się na listę strzelców w siedemnastu spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy