Żuraw po porażce ze Standardem: Przegraliśmy we frajerski sposób

Żuraw po porażce ze Standardem: Przegraliśmy we frajerski sposób fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Polsat Sport

Trener Lecha Poznań, Dariusz Żuraw, zabrał głos po przegranym meczu ze Standardem Liège.

W czwartkowy wieczór do rywalizacji przystąpiły zespoły występujące w ramach rozgrywek Ligi Europy. W jednym ze spotkań Standard Liège podejmował u siebie Lecha Poznań.

Choć jako pierwsi prowadzenie objęli wicemistrzowie Polski, to ostatecznie lepsi okazali się Belgowie, którzy pokonali swoich rywali w stosunku 2-1.

Gola na wagę trzech punktów zdobył w doliczonym czasie gry Konstandinos Laifis. Warto wspomnieć, że obie ekipy kończyły ten mecz w dziesiątkę.

Na temat postawy swoich podopiecznych w czwartkowym spotkaniu postanowił odnieść się trener Lecha Poznań, Dariusz Żuraw.

- Patrząc przez pryzmat całego meczu, to pierwsza połowa toczyła się pod dyktando naszych rywali, a my nie mieliśmy zbyt wielu argumentów, żeby przeciwstawić się dobrze zorganizowanemu zespołowi. Wydawało się, że po czerwonej kartce mamy mecz pod kontrolą. To co wydarzyło się później, jest trudne do opisania - przyznał.

- Była szansa na to, by trzy punkty zdobyć, ale kolejny raz tracimy koncentrację i w kolejnym meczu oddajemy to zwycięstwo w niezwykle frajerski sposób - dodał rozgoryczony szkoleniowiec.

Po czwartej kolejce Ligi Europy Lech Poznań plasuje się w tabeli swojej grupy na trzecim miejscu z dorobkiem trzech punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy