Zwrot w sprawie Wolskiego!

Zwrot w sprawie Wolskiego!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Twitter, Transfery.info

Rafał Wolski wbrew wczorajszym publikacjom belgijskich mediów może wrócić do Polski.

W piątek poinformowaliśmy za portalem "Votebal Nieuws", że pomocnik otrzymał ofertę z Wisły, która chciała go sprowadzić ze względu na kontuzję Krzysztofa Mączyńskiego. Wspomniany serwis przekonywał jednak, że sprawa upadła, bowiem sam zawodnik nie skłaniał się ku ponownej grze w Ekstraklasie w innych barwach niż Legia.

Piotr Koźmiński z "Super Expressu" na Twitterze przekonuje jednak, że dojdzie do transferu. Mechelen, w którym 23-latek nie ma pewnego miejsca w składzie, zgodziło się skrócić jego pobyt w Belgii, tak by Polak najbliższe pół roku spędził na wypożyczeniu w Krakowie. Fiorentina postanowiła nie robić przeszkód.

Potwierdzenie transakcji ma nastąpić w poniedziałek. Cytując wspomnianego dziennikarza, "tylko kataklizm" może zagrozić finalizacji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy