Lukaku nie dla Belgii

Mateusz Ostrowski
Źródło: Everton FC

Romelu Lukaku nie zagra w reprezentacji Belgii w meczach z Cyprem i Izraelem z powodu kontuzji ścięgna uda.

Napastnik Evertonu nabawił się urazu w wyjazdowym meczu z Queens Park Rangers, który drużyna Roberto Martineza wygrała 2:1. Tym samym Lukaku opuści dwa najbliższe mecze reprezentacyjne, a jego przerwa w grze potrwa prawdopodobnie od dwóch do trzech tygodni.

21-latek strzelił w tym sezonie 18 bramek i zaliczył sześć asyst dla klubu z Goodison Park. To duża strata dla reprezentacji Belgii, przed którą bardzo ważne mecze eliminacji do Euro 2016, z Cyprem i Izraelem. "Czerwone Diabły" trenera Wilmotsa aktualnie zajmują dopiero czwarte miejsce w grupie B.

Zobacz ostatnie transfery OFICJALNIE: Drużyny Krystiana Bielika i Michała Helika spadły z ligi Duża kontrowersja w meczu Arsenal - Bournemouth. „Nie mogę w to uwierzyć” OFICJALNIE: Znamy drugiego beniaminka Premier League. Powrót po 22 latach przerwy, wielki sukces młodego menedżera Wieczysta Kraków rozbiła rywala. Znakomita seria trwa [WIDEO] Koniec sezonu dla ważnego zawodnika Górnika Zabrze [OFICJALNIE] 23-krotny mistrz kraju rusza po Dominika Marczuka. Reprezentant Polski zagra w Lidze Mistrzów?! Carlitos opuści Astanę. „To potencjalnie atrakcyjny gracz dla mojej drużyny”