Manchester United: Paul Pogba wypada z gry [OFICJALNIE]

Źródło: Manchester United

Manchester United będzie musiał radzić sobie w najbliższym czasie bez Paula Pogby.

Klub z Old Trafford poinformował o kontuzji uda, której Pogba nabawił się w meczu Premier League z Evertonem (3:3). Z jej powodu francuski pomocnik będzie pauzował przez kilka tygodni. Dokładna data jego spodziewanego powrotu do gry nie została podana.

Pogba rozpoczął spotkanie z Evertonem w wyjściowym składzie „Czerwonych Diabłów”. Udział w starciu z „The Toffees” zakończył jednak jeszcze przed przerwą. W 39. minucie zmienił go Fred. Przypomnijmy, że zespół z Liverpoolu doprowadził do remisu w piątej minucie doliczonego czasu gry za sprawą trafienia Dominica Calverta-Lewina.

Dla Pogby był to 28. występ w tym sezonie. 27-letni pomocnik ma na koncie cztery gole i trzy asysty. Po kilku niemrawych miesiącach w styczniu Francuz wrócił do dobrej dyspozycji.

Rywalami MU w trzech najbliższych meczach będą West Ham (Puchar Anglii), West Bromwich Albion (Premier League) i Real Sociedad (Liga Europy). Pogba na pewno w nich nie zagra.