PSG w rozsypce. Po meczu z Rennes ma... 12 kontuzjowanych zawodników

Źródło: L’Équipe | Transfery.info

Paris Saint-Germain przystępowało do pojedynku z Rennes (3:0) w mocno osłabionym składzie przez szereg problemów zdrowotnych swoich piłkarzy. Po zakończeniu tego meczu ten kłopot rozrósł się jeszcze bardziej, ponieważ w kadrze mistrza Francji znajduje się obecnie aż 12 kontuzjowanych graczy.

Thomas Tuchel nie mógł w sobotnim spotkaniu ligowym skorzystać z usług kontuzjowanych Juana Bernata, Presnela Kimpembe, Pablo Sarabii, Mauro Icardiego, Marco Verrattiego, Juliana Draxlera, Neymara, Kyliana Mbappé i zakażonego koronawirusem Alexandra Letelliera.

Mimo to PSG zdołało w dość okrojonym składzie rozprawić się z mocnym Rennes i... teraz może cieszyć się z nastania przerwy na pojedynki reprezentacyjne, ponieważ ich sytuacja kadrowa byłaby jeszcze gorsza.

Ten stan rzeczy wynika naturalnie z kolejnych urazów odniesionych przez piłkarzy ekipy z Parc des Princes, ponieważ wspomnianego meczu nie dokończyli Idrissa Gueye, Thilo Kehrer, Alessandro Florenzi i Moise Kean.

Cała czwórka została zmieniona w trakcie starcia z „Czerwono-Czarnymi” i w najbliższym czasie przejdzie szczegółowe badania, które pomogą sztabowi medycznemu francuskiego klubu określić czas ich powrotu do rywalizacji.

W przypadku wyżej wymienionych zawodników powinni oni być zdolni do gry, za wyjątkiem Juana Bernata, na spotkanie z AS Monaco zaplanowane na 20 listopada, czyli zaraz po przerwie reprezentacyjnej.

Zobacz ostatnie transfery Mariusz Lewandowski na radarze klubu z Ekstraklasy. „Jeden z głównych kandydatów” Lech Poznań zaskoczy wyborem trenera?! „Są z nim w kontakcie” „Pokazaliśmy charakter. Kontrolowaliśmy mecz”. Paweł Wszołek zaskoczył po porażce z Radomiakiem Radom Ernest Muçi już latem w czołowej lidze?! Legia Warszawa może sporo zarobić Gorąco po porażce Legii Warszawa. „Wypierd**aj. Miej honor, odejdź!” [WIDEO] Będzie kosztował prawie 14 milionów euro, dał popis w Ekstraklasie. Legia Warszawa na kolanach [WIDEO] Łukasz Piszczek z upragnionym angażem w Ekstraklasie?! Można o tym usłyszeć „na mieście”