Poznaj redakcję Transfery.info. Przyjdź, napij się, porozmawiaj

Poznaj redakcję Transfery.info. Przyjdź, napij się, porozmawiaj
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Chcieliście poznać redakcję Transfery.info? Macie w końcu ku temu okazję.

Zdajemy sobie sprawę, że zapracowaliśmy na sporą liczbę stałych czytelników, którzy choć czasem nas krytykują, mimo to regularnie nas odwiedzają. Jeśli kiedyś zastanawialiście się kto siedzi po drugiej stronie monitora, jaką ma tak naprawdę wiedzę, czy jest gimbusem czy nie, możecie przekonać się na własne oczy. Z racji sztandarowego dla nas wydarzenia, czyli Transfer Deadline Day, już w najbliższy piątek meldujemy się w warszawskim Głębokim Gardle (ul. Bednarska 28/30).

Nie pojawimy się w pełnym składzie, aczkolwiek możecie liczyć na silną reprezentację. Kieliszek wódki, kufel piwa? Nie ma problemu. Godzinna dyskusja o transferach Manchesteru, o kondycji polskiej piłki, o przepłaconych zawodnikach? Wszystko to jak najbardziej wchodzi w grę. Dobra zabawa przede wszystkim, ale chcemy też przedstawić się sympatykom od jak najlepszej strony. Zwłaszcza, że to pierwsza taka okazja, kiedy możemy stanąć face to face.

Zdajemy sobie sprawę, że lokalizacja dla wielu będzie przeszkodą, ale niestety nic na to nie poradzimy. Mimo wszystko serdecznie zapraszamy, także tych zniechęconych i nieprzekonanych do naszej wizji prowadzenia strony, bowiem jest szansa na wyprowadzenie Was z błędu. Napijemy się, pogadamy, jak ktoś lubi - zapalimy - a po dobrej zabawie zabieramy się do pracy, by jak to mamy w zwyczaju, w ostatnich dniach okna wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Relacja live, setki newsów, wszystko po to, byście niczego nie przegapili.

Więcej na temat: Redakcja Transfery.info Wódka Piwo

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy